Muskátli álló piros 10,5 cm
Cikkszám 4959573Termékleírás
Cikkszám 4959573
Muskátli álló piros 10,5 cm. Piros színű álló muskátli.
A gyártó adatai
Oxalis-Seed Kft.
Felső Ipari körút 4
2142 Nagytarcsa
oxalis@oxalis-seed.hu
5998795720645
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 10,5 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 40 cm |
| Cserépméret: | 0,5 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Aktuális növénymagasság: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 11,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!




