Garri muskátli virágföld 50 l
Cikkszám 4025623Termékleírás
Cikkszám 4025623
Garri muskátli virágföld 50 l-es kiszerelésben. Magyar gyártmányú virágföld muskátli-és balkonnövényekhez.
A gyártó adatai
TERRA-TŐZEG KFT
Márvány 18
1012 BUDAPEST
info@foldeszsak.hu
5998236321394,5998144511337
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Csomag tartalma: | 50 l |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Nem alkalmas biogazdálkodásra |
| Szemcseméret: | Finom (20 mm-ig) |
| Tőzeg: | Tőzeges |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 21,5 kg |
| Magasság: | 78,0 cm |
| Szélesség: | 39,0 cm |
| Mélység: | 9,0 cm |





