Aventura csuklókaros napellenző 4 m x 2,5 m sötétzöld
Cikkszám 3424694Termékleírás
Cikkszám 3424694
Az Aventura csuklókaros napellenzővel élvezheti a pihentető nyári napokat a teraszon vagy az erkélyen, miközben egy nagy szövet védi a napsütéstől. Annak érdekében, hogy hosszú ideig élvezhesse a napellenzőt, kiváló minőségű és robusztus anyagokból készült. Az elegáns, de visszafogott színeknek köszönhetően a napellenző bármilyen környezetbe illeszkedik.
Napellenző fodrokkal - Stílusos árnyékoló
A napellenző szövete egy tengelyre van feltekerve, és két kihajtható karra kell kifeszíteni. Egy hullám alakú fodor díszíti a napellenző esését. Ez védelmet nyújt az alacsonyan álló nap ellen, ugyanakkor eltakarja a csuklókaros technikát.
Nagyméretű napvédelem - vízlepergető és UV-álló
A 400 cm x 250 cm-es méretének köszönhetően a szövet nagy felületű árnyékolást biztosít. A napellenző anyaga 100 % poliészter szövetből készült (280 gramm/m2). PU-bevonatának köszönhetően vízlepergető és UV-álló. Így a feltekerhető napellenző lenyűgöz tartósan gazdag, friss színével, és védi Önt a napfénytől is.
Stabil és felcsapódásálló a robusztus anyagoknak köszönhetően
A porszórt alumíniumkeret nagy stabilitást biztosít, valamint tartós és könnyen ápolható. A karcsapágyban lévő robusztus felcsapódás elleni védelemnek köszönhetően viharos időben védett a sérülések ellen, és megakadályozza, hogy a napellenző erős széllökések esetén felcsapódjon.
Kényelmes kezelés - fokozatmentesen állítható
A feltekerhető napellenző lenyűgöz egyszerű kezelhetőségével. A napellenzőt a hajtókarral kényelmesen be- és kihúzhatja, így néhány mozdulattal megvédheti Önt a napsütéstől. A fokozatmentes rendszernek köszönhetően a napellenzőt egyedileg helyezheti el.
Egyszerűen felszerelhető falra vagy mennyezetre
A napellenző a ház falára vagy a terasz, illetve erkély mennyezetére is felszerelhető. A kívánt dőlésszög fokozatmentesen állítható 0°-tól max. 45°-ig.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122105544,4048124033371
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Csuklókaros napellenző |
| Karkinyúlás: | 250 cm |
| Hajtás típusa: | Hajtókaros |
| Anyag színe: | Sötétzöld |
| Alkalmazás: | Belátás elleni védelem |
| Alkalmazási terület: | Terasz |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 27,0 kg |
| Magasság: | 15,5 cm |
| Szélesség: | 4,00 m |
| Mélység: | 2,50 m |

























