Aventura csuklókaros napellenző 400 cm x 250 cm szürke-fehér csíkos
Cikkszám 4268892Termékleírás
Cikkszám 4268892
A kiváló minőségű Aventura csuklókaros napellenző dekoratív és praktikus napvédő a teraszon vagy erkélyen. Így kellemesen árnyékos helyen, a naptól védve élvezheti a pihentető órákat kültéren. A szürke és fehér csíkok szép kombinációja elegáns megjelenést teremt, így a napellenző szemet gyönyörködtető lesz.
Hasznos konstrukció minőségi napellenző szövettel
Ennek a csuklókaros vagy görgős napellenzőnek a napellenző szövete egy tengelyre van feltekerve, és két kihajtható karra kell kifeszíteni. Egy hullám alakú fodor díszíti a napellenző esését. Vonzó megjelenést biztosít, miközben eltakarja a csuklókaros technikát. A 400 cm x 250 cm-es méretének köszönhetően a szövet nagy felületű árnyékolást biztosít. A napellenző szövet 100% poliészter anyagból készült (280 gramm/m2). PU-bevonatának köszönhetően vízlepergető és UV-álló. Így az Aventura mindig telített, friss színével nyűgöz le.
Stabil, felcsapódás biztos és kényelmesen kezelhető
A porszórt bevonatú alumíniumkeret nagy stabilitást és könnyű kezelhetőséget biztosít, így a dekoratív napernyőt gyorsan és néhány egyszerű lépés teljesítését követően használatba veheti. A napellenző egy forgatókar segítségével fokozatmentesen ki- és behúzható. A karcsapágyban lévő robusztus felcsapódás elleni védelemnek köszönhetően a napellenző még erős széllökések esetén is védett a sérülések ellen. A napellenzőt a ház falára vagy a terasz, illetve erkély mennyezetére lehet felszerelni. A kívánt dőlésszög fokozatmentesen állítható 0°-tól max. 45°-ig.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876473613,4048121260275
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag színe: | Szürke-fehér |
| Fajta: | Csuklókaros napellenző |
| Karkinyúlás: | 250 cm |
| Hajtás típusa: | Hajtókaros |
| Alkalmazás: | Belátás elleni védelem |
| Alkalmazási terület: | Terasz |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 27,0 kg |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 4,00 m |
| Mélység: | 2,50 m |

























