Kazettás napellenző Bayville 400 cm x 250 cm antracit LED-világítással
Cikkszám 3932746Termékleírás
Cikkszám 3932746
A kiváló minőségű Bayville kazettás napellenző ideális dekoratív és praktikus napvédő a teraszon vagy erkélyen. Élvezze a gyönyörű nyári napokat a naptól védve, és pihenjen egy kellemes árnyékos helyen. Egyszínű, antracit, sallangmentes kialakítása a napellenzőt elegánssá és modernné teszi, és így a kültér vizuális fénypontjává válik.
Beépített világítás
A terasztető különlegességei a csuklókarokba integrált LED-es lámpák. A változó árnyalatok nagyszerű színspektrumot alkotnak, és hangulatos légkört teremtenek. A LED-világítást egyszerűen vezérelheti a mellékelt rádió távirányítóval. Választhat állandó vagy váltakozó üzemmód között. Ugyanakkor a világítás a későbbi órákban is elegendő fényerőt biztosít, hogy az enyhe nyári estéket is a szabadban tölthesse.
Kényelmes kezelés és nagy stabilitás
Az antracit színű, porszórt bevonatú alumíniumkeret nagy stabilitást és könnyű kezelhetőséget biztosít, így a dekoratív napellenző néhány egyszerű lépéssel gyorsan használatba vehető. A napellenző a rádió távirányítóval könnyedén be- és kihúzható. A falra szerelés 4° - 30° között fokozatmentesen állítható dőlésszöggel lehetséges. A szélőrnek köszönhetően a napellenző erős szélben automatikusan behúzódik. Szükség esetén a napellenző kézzel, forgatókarral is behúzható.
Kiváló minőségű napellenző szövet
A szövet 100% akrilszövetből (300 gramm/m2) készült, és a PU-bevonatnak köszönhetően vízlepergető, valamint UV-álló 50+ fényvédelmi faktorral. Így a fonákból készült elektromos napellenző mindig telített, friss színével nyűgöz le. Feltekerve csak egy keskeny csík látszik a teljes kazettán keresztül, amely észrevétlenül illeszkedik a ház falához. A kazetta arra is szolgál, hogy megvédje a napellenző szövetét és vázát a szennyeződésektől, portól és egyéb környezeti hatásoktól.
A mellékelt tartók tetszés szerint a mennyezetre vagy a falra szerelhetők. A szükséges csavarok és dübelek külön kaphatók.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124024942,4007876496797
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag színe: | Antracit |
| Fajta: | Kazettás napellenző |
| Karkinyúlás: | 250 cm |
| Hajtás típusa: | Motoros |
| Alkalmazás: | Napvédelem |
| Alkalmazási terület: | Terasz |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 63,0 kg |
| Magasság: | 4,00 m |
| Szélesség: | 2,50 m |
| Mélység: | 18,0 cm |



















