OBI Aventura csuklós karú napellenző, réz csíkos, 300 cm x 200 cm
Cikkszám 3467198Termékleírás
Cikkszám 3467198
Az OBI Aventura csuklós karú napellenző modern belátás és nap elleni védelmet biztosít a teraszokon és erkélyeken. A napellenző erős felcsapódás elleni védelemmel rendelkezik, amely erős széllökések esetén megakadályozza a napellenző ponyva sérülését. A csuklós alumínium karok és futósínek fehér porszórt bevonatúak. Az anyag 100%-ban poliészterszövetből (280 g/négyzetméter) készült, és PU bevonattal rendelkezik. A napellenző anyaga réz-krémszínű csíkozású. A textil mérete kb. 300 cm x 200 cm. Kezelése hajtókarral történik. Dőlésszöge kb. 12 fok és 45 fok között fokozatmentesen állítható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122105483
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Csuklókaros napellenző |
| Karkinyúlás: | 200 cm |
| Hajtás típusa: | Hajtókaros |
| Anyag színe: | Vörösréz-krém |
| Alkalmazás: | Belátás elleni védelem |
| Alkalmazási terület: | Terasz |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20,5 kg |
| Magasság: | 15,5 cm |
| Szélesség: | 2,99 m |
| Mélység: | 2,00 m |



