Fremont napernyőtalp antracit 20 kg
Cikkszám 3292232Termékleírás
Cikkszám 3292232
Ez a Fremont sorozathoz tartozó napernyőtartó biztonságos és optimális módot kínál a különböző méretű napernyők erkélyen történő rögzítésére.
Beton napernyőtalp
A napernyőtalp belseje tömör betonból készült. 20 kg-os súlya révén biztosan áll és stabil tartást biztosít napernyőjének. Kívülről robusztus és időjárásálló antracit színű műanyaggal vonták be. A téglalap alaknak és a szélhez közeli csőnek köszönhetően az ernyőtartó helytakarékosan közvetlenül az erkély korlátja mellé helyezhető.
Balkon-napernyőtalp legfeljebb 200 cm átmérőjű napernyőkhöz
A napernyőtalp legfeljebb 200 cm átmérőjű napernyőkhöz alkalmas. Kompakt mérete 35 cm x 25 cm (Sz x Mé). Egyedileg rögzíthető menetes adaptere 20 mm és 36 mm közötti vastagságú ernyőtartó rúd rögzítésére szolgál.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876500272,4048124794784
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Súly feltöltve: | 20 kg |
| Rúdátmérő: | 20 - 36 mm |
| Típus: | Napernyőtalp |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Antracit |
| Feltölthető: | Nem tölthető |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20,0 kg |
| Magasság: | 51,0 cm |
| Szélesség: | 35,0 cm |
| Mélység: | 27,5 cm |





