Granada napernyőtalp szürke 20 kg
Cikkszám 4000436Termékleírás
Cikkszám 4000436
A Granada sorozathoz tartozó stabil napernyőtalp napernyők rögzítésére szolgál. Helytakarékos, téglalap alakjával optimális a keskeny erkélyeken való használatra.
Gránit napernyőtalp
A 20 kg-os talp tömör gránitból készült, ezáltal biztosan ál és stabil tartást biztosít a napernyőnek. Az ernyőtalp téglalap alakú, mérete 51 cm x 27,5 cm (Sz x Mé). Kompakt méretének és a szélhez közel elhelyezkedő csőnek köszönhetően az ernyőtartó helytakarékosan közvetlenül az erkély korlátjához helyezhető.
Balkon-napernyőtalp legfeljebb 200 cm átmérőjű napernyőkhöz
A napernyőtalp legfeljebb 200 cm átmérőjű napernyőkhöz alkalmas. Kombinált adapterrel rendelkezik, amely 32 mm és 38 mm közötti átmérővel rendelkező rúdmérethez alkalmas. A napernyőt a rozsdamentes acél cső oldalán lévő csavarokkal rögzítheti. Gumi lábainak köszönhetően az állvány csúszásmentes, és érzékeny padlóburkolatokon is használható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876502498,4048124971819
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Súly feltöltve: | 20 kg |
| Rúdátmérő: | 32 - 38 mm |
| Típus: | Napernyőtalp |
| Anyag: | Gránit |
| Szín: | Szürke |
| Feltölthető: | Nem tölthető |
| Felszereltség: | Fogantyú |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20,0 kg |
| Magasság: | 33,0 cm |
| Szélesség: | 51,0 cm |
| Mélység: | 28,0 cm |





