(Tartalék-)kerekek a Chelsea napozóágyhoz 2 darab
Cikkszám 4901823Termékleírás
Cikkszám 4901823
A tartalék kerekek a Chelsea napozóágy tartozékai. A 2 részes készlet a sérült vagy elhasználódott kerekek cseréjére szolgál, és megkönnyíti a kerti bútorok kezelését. A hosszú szár megemelésével az ágy nagy erőkifejtés nélkül mozgatható. A futógörgők fa színű műanyagból készülnek stabil kivitelben fekete gumibetéttel. Ez védi meg a teraszon lévő érzékeny padlóburkolatokat a karcolásoktól. A kerekek átmérője 17,5 cm, vastagságuk pedig 2,8 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871122660
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Fa |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,20 kg |
| Magasság: | 17,5 cm |
| Szélesség: | 17,5 cm |
| Mélység: | 2,8 cm |





