Acamp 57262 Fano napozóágy szürke
Cikkszám 5468418Termékleírás
Cikkszám 5468418
Az Acamp Fano napozóágy modern dizájnt és első osztályú kényelmet kínál otthonába.
A puha párna pihenésre csábít, és a cipzáras huzat könnyen levehető, vízlepergető és kosztaszító.
Az állítható háttámlával rendelkező napozóágy ideális a kertbe, a teraszra vagy a télikertbe: stílusos, könnyen tisztítható és tartós. Ez a napozóágy tökéletes választás a kényelmes szabadtéri pihenéshez.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4013556572620
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyagkövetelmények: | Poliészter |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Terhelhetőség(kg): | 120 kg |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Dizájn: | Modern |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló fekvő pozícióval |
| Üléspárna: | Üléspárnával |
| Fejpárna: | Állítható fejtámlával |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Háttámla magassága: | 37 cm |
| Hátpárna: | Háttámlával |
| Felület keret anyaga: | Fa |
| Színes bevonatok: | Antracit |
| Időjárás: | Időjárásálló |
| A készlet darabszáma: | 1-teilig_tbt |
| Fekvőhely típusa: | Kerti nyugágy |
| Napfénytető: | Napfénytető nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 21,0 kg |
| Magasság: | 3,0 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 19,6 cm |

























