Atlantic napozóágy barna
Cikkszám 4829578Termékleírás
Cikkszám 4829578
Az Atlantic nyugágyat szép, puha vonalvezetés jellemzi. Az elegáns termék, a meleg színárnyalatoknak és az eredeti, rattanra emlékeztető felületkialakításnak köszönhetően még a legigényesebb felhasználók tetszését is elnyeri. A profilozott, szabályozható háttámla valódi pihenést biztosít. A terméket magas tartósság jellemez, valamint ellenálló az időjárás viszontagságainak és az UV sugárzásnak. Összeszerelést nem igényel, könnyű tisztán tartani.
A gyártó adatai
KETER Hungary Kft.
Zsong Völgy 2
4211 Ebes
curver@globalinstore.hu
7290106923690
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,0 kg |
| Magasság: | 14,2 cm |
| Szélesség: | 74,0 cm |
| Mélység: | 197,0 cm |











