Canston napozóágy akác fehér olajozott
Cikkszám 5353073Termékleírás
Cikkszám 5353073
A természet szépsége által ihletett dizájn
Varázsoljon kertjéből vagy medencéjéből stílusos pihenőoázist a Canston napozóággyal! A kiváló minőségű akácból készült napozóágy elegáns, fehér, olajjal kezelt felületével hódít, amely kiemeli a fa természetes erezetét. A természetes, időtlen lécszerkezet harmonikusan illeszkedik bármilyen környezetbe, és elegáns látványt nyújt. Tágas, 87 cm x 67 cm x 197 cm-es (Ma x Sz x Mé) méreteivel bőséges helyet kínál a szabadban vagy a medence mellett töltött pihenés óráihoz.
Jól átgondolt extrák a maximális kényelem érdekében
Hogy Ön igazán kényelembe helyezhesse magát: A több fokozatban állítható háttámla tökéletesen az Ön igényeihez igazítható, akár olvasni, akár aludni szeretne. Külön kiemelendő a beépített polc, ahol az italok, rágcsálnivalók vagy kiegészítők mindig kéznél lehetnek anélkül, hogy fel kellene állni. A kényelmes, 33 cm-es ülésmagasságnak és az akár 110 kg-os teherbírású, stabil szerkezetnek köszönhetően a stabil alátámasztás miatt nem kell aggódnia. Ahogy a nap mozog, a nyugággyal egyszerűen követheti: Kerekekkel is fel van szerelve, így könnyedén a tökéletes helyre tolhatja.
Pihenőbútorok a kertbe, a teraszra és az erkélyre
Akár napozik, akár pihen vagy vendégeket fogad - kültéri bútoraink ötvözik a kényelmet a stílussal, így Ön minden percét a szabadban akarja majd tölteni.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873331022
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Fa |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgőkkel |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló fekvő pozícióval |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Háttámla magassága: | 87 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Olajozott |
| Fekvőhely típusa: | Napozóágy |
| Napfénytető: | Napfénytető nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18,0 kg |
| Magasság: | 87,0 cm |
| Szélesség: | 67,0 cm |
| Mélység: | 197,0 cm |



















