Chelsea napozóágy FSC®
Cikkszám 3038197Termékleírás
Cikkszám 3038197
A Chelsea napozóágy pihenésre és napozásra invitál az erkélyen, a teraszon vagy a kertben. A modern napozóágy egyszerre látványos és praktikus kiegészítője kertjének. Hamar magára vonzza a tekintetet a kültéri területen.
Napozóágy állítható háttámlával és asztalkával
A napozóágy számos funkcióval rendelkezik. A fokozatban állítható háttámlával mindig megtalálja az Önnek megfelelő ülő vagy fekvő pozíciót. A kerti napozóágy rendelkezik továbbá egy kihúzható asztalkával rágcsálnivalók, hideg italok, könyv vagy okostelefonja számára. Ha nincs szükség az asztalkára, ügyesen betolhatja a fekvőfelület alá, így nem fog zavarni. A fej végén található görgők megkönnyítik a masszív kerti napozóágy mozgatását. Emelje fel az ágyat láb végénél, és egyszerűen tolja a kívánt helyre.
Rusztikus kialakítás lamellás megjelenéssel
A tömör fából készült kerti nyugágy nemcsak rusztikus formatervezése mellett magas szintű kényelmével is lenyűgöz. Az ülőfelület és a háttámla lamellás megjelenése a tetszetős klasszikusokra épül, rusztikus bájjal bíró angol vidéki stílusban. Az enyhén ívelt háttámla különösen kényelmes fekvést biztosít.
FSC® tanúsított eukaliptusz fából készült fa nyugágy
A váz és a fekvőfelület FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező, kiváló minőségű eukaliptusz fából készült. A természetes anyag rendkívül tartós és időjárásálló.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126624614,4007876515115,4048124753439
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Fa |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgőkkel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 19,5 kg |
| Magasság: | 32,0 cm |
| Szélesség: | 64,0 cm |
| Mélység: | 197,0 cm |























