Fernbrook napozóágy acél textil antracit
Cikkszám 5353065Termékleírás
Cikkszám 5353065
Helyezze magát kényelembe, és élvezze a napsütéses napokat a Fernbrook napozóágyon! Tágas, 107 cm x 203 cm x 70,5 cm-es (Ma x Sz x Mé) méreteivel a napozóágy bőséges helyet kínál az elnyújtózáshoz. A letisztult, antracit színű, modern kialakítás harmonikusan illik bármilyen kertbe vagy teraszra. A fokozott kényelemről több fokozatban állítható háttámla gondoskodik: Akár egyenesen ülve szeretne olvasni, akár le szeretne heveredni, mindig megtalálhatja az ideális pozíciót. A beépített kartámlák kiegészítő támaszt nyújtanak, hogy a pihenés még kényelmesebb lehessen.
A nyugágy antracit színű, erős acélvázzal rendelkezik, amely 110 kg-ig terhelhető. A hozzá illő antracit színű textilénhuzat nemcsak esztétikus, hanem funkcionális is: A polivinil-kloridból és poliészterből álló anyagkeverék strapabíró és időjárásálló.
Anyag
Szövet: 77% polivinil-klorid, 23% poliészter
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330353
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Dizájn: | Modern |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló fekvő pozícióval |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Háttámla magassága: | 107 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Fekvőhely típusa: | Napozóágy |
| Napfénytető: | Napfénytető nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,5 kg |
| Magasság: | 107,0 cm |
| Szélesség: | 2,03 m |
| Mélység: | 70,5 cm |















