Florida műanyag napozóágy
Cikkszám 4686325Termékleírás
Cikkszám 4686325
A praktikus Florida nyugágy a kényelmes pihenés garanciája. Az erős és stabil szerkezet, a szabályozható háttámla és a széles kartámaszok a termék fő előnyeit alkotják. Tartós és ellenáll az időjárás viszontagságainak és az UV sugárzásnak. Könnyű tisztán tartani.
A gyártó adatai
KETER Hungary Kft.
Zsong Völgy 2
4211 Ebes
curver@globalinstore.hu
8711245121000,3253929147043
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10,8 kg |
| Magasság: | 22,0 cm |
| Szélesség: | 65,0 cm |
| Mélység: | 195,0 cm |




