Jazz műanyag napozóágy grafit
Cikkszám 4854915Termékleírás
Cikkszám 4854915
A Jazz egy klasszikus, összecsukható nyugágy háttámla szabályozással és kényelmes, széles kartámasszal. A terméket magas tartósság jellemzi és ellenáll a sérüléseknek, valamint a nedvességnek és az UV sugárzásnak. Tisztítás mosószeres vízben áztatott puha törlőkendővel.
A gyártó adatai
KETER Hungary Kft.
Zsong Völgy 2
4211 Ebes
curver@globalinstore.hu
4388859250040
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,8 kg |
| Magasság: | 22,0 cm |
| Szélesség: | 76,0 cm |
| Mélység: | 96,0 cm |





