Napozóágy Casma acél poliészter szürke
Cikkszám 5187828Termékleírás
Cikkszám 5187828
A Casma napozóágy ideális választás a szabadban töltött pihentető órákhoz. Klasszikus kialakításával, robusztus, porszórt, szürke acélvázával és kényelmes, azonos színű poliészter párnáival harmonikusan illeszkedik bármilyen kültéri területhez. 192 cm x 55 cm x 86 cm (Sz x Mé x Ma) méretei és a 94,5 cm maximális magasságú állítható háttámla optimális kényelmet biztosít. Különösen praktikus a relaxáló fekvő pozíció, ami még intenzívebb pihenési élményt nyújt.
Praktikus, robusztus és sokoldalúan használható
Az összecsukható szerkezetnek köszönhetően a napozóágy könnyen szállítható és helytakarékosan tárolható. 110 kg-os maximális teherbírásával stabil tartást biztosít, így a kertbe, a teraszra vagy az erkélyre egyaránt alkalmas. A könnyen tisztítható anyagok hosszú élettartamot garantálnak, míg az időtlen kialakítás funkcionalitást és stílust visz a szabadba a kültéren töltött, napsütéses napokhoz és a pihentető estékhez.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338076
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Anyagkövetelmények: | Poliészter |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Kartámasszal: | Karfa nélkül |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló fekvő pozícióval |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Háttámla magassága: | 94,5 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Színes bevonatok: | Szürke |
| Időjárás: | Időjárásálló |
| Fekvőhely típusa: | Kerti nyugágy |
| Napfénytető: | Napfénytető nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,9 kg |
| Magasság: | 8,6 cm |
| Szélesség: | 19,2 cm |
| Mélység: | 5,5 cm |











