Napozóágy tetővel antracit
Cikkszám 3990702Termékleírás
Cikkszám 3990702
Ez a tetővel felszerelt napozóágy remek lehetőséget nyújt ellazulásra. Háttámlája többféle állásban rögzíthető, a napellenzőt pedig fokozatmentesen lehet beállítani.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124970621
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Anyagkövetelmények: | Textilek |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,3 kg |
| Magasság: | 83,0 cm |
| Szélesség: | 61,0 cm |
| Mélység: | 197,0 cm |





