OBI Vigo napozóágy fekete
Cikkszám 3999182Termékleírás
Cikkszám 3999182
Fekete színű OBI Outdoor Living Vigo II napozóágy. Vele egyszerű a nyarat igazán élvezetessé tenni. Grafit színű váza és fekete textil fekvőfelülete elegánsan kiegészítik egymást, emellett ez a napozóágy igen könnyen tisztán tartható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876502771,4048124974315
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Anyagkövetelmények: | Textilek |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,9 kg |
| Magasság: | 100,0 cm |
| Szélesség: | 55,0 cm |
| Mélység: | 2,07 m |









