Pacific műrattan napozóágy - grafit
Cikkszám 4876850Termékleírás
Cikkszám 4876850
Pacific - elegáns és kényelmes kerti-strand nyugágy. A természetes rattan fonásra emlékeztető eredeti felület a termék hatalmas vizuális előnye. A nyugágy szabályozható háttámlával rendelkezik. Ellenáll az időjárás viszontagságainak és az UV sugárzásnak. Nagyon könnyű tisztán tartani.
A gyártó adatai
KETER Hungary Kft.
Zsong Völgy 2
4211 Ebes
curver@globalinstore.hu
7290103660291
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,6 kg |
| Magasság: | 11,5 cm |
| Szélesség: | 76,0 cm |
| Mélység: | 198,0 cm |



