Pacora napozóágy textilhuzattal antracit XL
Cikkszám 3990348Termékleírás
Cikkszám 3990348
A Pacora napozóágy pihenésre és napozásra invitál az erkélyen, a teraszon vagy a kertben. A kiváló minőségű napozóágy modern, egyszerű kialakításával meggyőző, és minden terasz szemet gyönyörködtető látványa lesz.
Nagyméretű napozóágy állítható háttámlával
Dőljön hátra, pihenjen és élvezze a napsütést a saját kertjében. A napozóágy háttámlája több fokozatban állítható, így mindig megtalálja az optimális ülő- vagy fekvőhelyzetet. A 60 cm x 72 cm x 192 cm (Ma x Sz x Mé) méretű, extra nagy fekvőfelület különösen magas szintű kényelmet biztosít.
Egyszerű, modern kialakítás minden kertbe
A napozóágy harmonikus színösszeállítással rendelkezik, emellett modern, mégis diszkrét kialakítással ellátott. A szürke színű vázzal és a hozzá illő antracit színű textillel a napozóágy ideálisan illeszkedik bármilyen kültéri elrendezésbe anélkül, hogy feltűnő lenne. Az ívelt keret és a szögletes fekvőfelületek kombinációja érdekes kontrasztot alkot. A légáteresztő textilhuzat kellemes kényelmet biztosít fekvés közben. Összecsukható, így helytakarékosan tárolható.
Kiváló minőségű anyagokból készült tartós alumínium kerti napozóágy
A keret könnyű és stabil alumíniumból készült, így a kerti napozóágy könnyen beállítható. A huzat könnyen tisztítható textilből készült, és különösen tartós.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124968130
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Anyagkövetelmények: | Textilek |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10,8 kg |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 72,0 cm |
| Mélység: | 192,0 cm |









