Palmdale nyugágy napvédő tetővel textil antracit
Cikkszám 4141644Termékleírás
Cikkszám 4141644
A Palmdale nyugágy gondtalan pillanatokat biztosít a kertben. A nyugágyon nyugodtan élvezheti a szép időjárást. A modern napozóágy szemet gyönyörködtető látványt nyújt és szebbé varázsolja külterét.
Nyugágy napvédő tetővel és állvánnyal
A nyugágy egy szürke állványra van akasztva, és előre-hátra hintáztatható. A fokozatmentesen állítható napvédő tető véd a közvetlen napsugárzástól. Az elhelyezéstől függően egyedi árnyékolásról gondoskodhat. A napozóágy puha párnával rendelkezik, így különösen kényelmes. A párna anyaga 100% poliészter, amely 6 cm vastag, szőtt poliészterrel van kitömve. A keretre erősített huzat légáteresztő és puha érzetről gondoskodik. Ráadásul a napon sem forrósodik fel.
Modern formatervezés minden kertbe
A funkciók mellett a kerti nyugágy modern formatervezéssel is jeleskedik. A fekete keret és az antracit kárpit kombinációja harmonikus kontrasztot teremt, amely szemet gyönyörködtetővé látványt nyújt a kertben. Teljes egészében lekerekített, élek nélküli formatervezése amellett, hogy kellemes használatot biztosít, megnyerő küllemben nyilvánul meg.
Stabil, könnyen ápolható nyugágy
A stabil, porszórt acélból készült váz rendkívüli stabilitást biztosít. A könnyen ápolható váz bevonata ellenálló textilből készült. Mind a váz, mind a huzat időjárásálló, ezért hosszú élettartamú.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876501934,4048124965757
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Nem állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Anyagkövetelmények: | Textilek |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 38,5 kg |
| Magasság: | 2,00 m |
| Szélesség: | 104,0 cm |
| Mélység: | 197,0 cm |










