Pando napozóágy fekete 140 cm x 61 cm x 57-96,5 cm összecsukható
Cikkszám 5187968Termékleírás
Cikkszám 5187968
A Pando napozóágy kényelmes ágy a kertben, teraszon vagy erkélyen. A modern napozóágy a szabadban töltött pihenésre csábít, és lehetővé teszi a pihentető napozást. A praktikus, összecsukható funkcióval helytakarékosan tárolhatja a napozóágyat.
Kényelmes napozóágy ülő- és fekvő pozícióval
A 140 cm x 61 cm x 57 - 96,5 cm (Sz x Mé x Ma) méretével és 28 cm ülésmagasságával a klasszikus kerti napozóágy optimális kényelmet biztosít. A szürke színű, porszórt acélcső stabilitást biztosít, míg a fekete textilborítás könnyen tisztítható és tartós. A karfákkal és beépített fogantyúkkal könnyedén beállíthatja a háttámlát, és pihentető helyzetben lazíthat.Robusztus, összecsukható kerti napozóágy
A napozóágyat legfeljebb 110 kg-os teherbírású személy számára tervezték. Az egymásra rakható kialakításnak köszönhetően a napágy helytakarékosan tárolható, amikor nincs rá szükség. A kertben, a teraszon vagy a medencénél -a nyugágy sokoldalúan használható, és teljes mértékben élvezheti a nyarat.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338557
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Anyagkövetelmények: | Textilene |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Dizájn: | Modern |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló fekvő pozícióval |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Háttámla magassága: | 96,5 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Színes bevonatok: | Fekete |
| Időjárás: | Nem időjárásálló |
| Fekvőhely típusa: | Napozóágy |
| Napfénytető: | Napfénytető nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,2 kg |
| Magasság: | 95,0 cm |
| Szélesség: | 141,0 cm |
| Mélység: | 61,0 cm |








