Sacramento napozóágy porszórt acélból
Cikkszám 3990405Termékleírás
Cikkszám 3990405
A Sacramento napozóágy pihenésre és napozásra invitál az erkélyen, a teraszon vagy a kertben A modern napozóágy dekoratív kialakításával hódít, és minden teraszon szemet gyönyörködtető látványt nyújt.
Napozóágy állítható háttámlával
A több fokozatban állítható háttámlának köszönhetően bármikor megtalálhatja a megfelelő helyzetet az üléshez vagy fekvéshez. A beállítás zökkenőmentes, egyszerű bepattintással történik, és ehhez el sem kell hagynia a napozóágyat. A kartámaszok további kényelemről gondoskodnak.
Nagyszerű formatervezés minden kert számára
A modern, antracitszínű napozóágy szemet gyönyörködtető látványt nyújt. Mindenhol lekerekített élek nélküli kialakítás jellemzi, így nemcsak a fekvés lesz kényelmes, hanem elegáns hatást is kelt.
Stabil kerti napozóágy acélból
A váz és a fekvőfelület porszórt acélból készült. Ennek köszönhetően a napozóágy időjárásálló és könnyen ápolható.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat és segítenek a megrendelésnél.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124968208
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,1 kg |
| Magasság: | 8,95 m |
| Szélesség: | 70,0 cm |
| Mélység: | 189,5 cm |









