Saturno napozóágy 72 cm x 190 cm x 60 cm zöld
Cikkszám 3750171Termékleírás
Cikkszám 3750171
A napozóágy stabil és erős műanyagból készült. Időjárásálló és könnyen tisztítható. A hátrésze különböző helyzetekbe állítható, és így remek ellazulásra és napozásra hívogat.
A gyártó adatai
Idea Europe GmbH
Bahnhofstrasse 8
9500 Villach
info@ideaonline.at
9006218119610
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgőkkel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,3 kg |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 190,0 cm |
| Mélység: | 72,0 cm |





