Talpkupakok Tillatoba pihenőfotelhez 30 mm x 30 mm
Cikkszám 4900056Termékleírás
Cikkszám 4900056
A talpkupakok a Tillatoba pihenőfotelhez alkalmasak. A régi védőkupakok könnyen cserélhetők ki és megakadályozzák a karcolásokat a padlón. Méretei 30 mm x 30 mm (Sz x Mé). A kupakok hosszú élettartamú műanyagból készültek. Mivel könnyen felhelyezhetők, ezért egyszerűen és szerszám nélkül rögzíthetők. A csomag négy talpkupakot tartalmaz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871055265
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20 g |
| Magasság: | 3,0 cm |
| Szélesség: | 3,0 cm |
| Mélység: | 3,0 cm |



