Tangura összecsukható nyugágy zöld 140 cm x 61 cm x 57-96,5 cm
Cikkszám 4920062Termékleírás
Cikkszám 4920062
Az összecsukható nyugágy a kertben, teraszon vagy az erkélyen történő használat során egyaránt a kényelmes pihenés lehetőségét nyújtja. A fekvő pozíciónak köszönhetően a nyugágy kivételesen kényelmes. A kellemes anyag garantálja, a szabadban eltöltött napsütéses napok még élvezetesebbé váljanak. Műanyag kartámaszok szolgálják a kezek megtámasztását.
A légáteresztő szövet és a porszórt acélváz könnyen tisztítható. Amennyiben nem használja a nyugágyat, helytakarékosan összecsukva tárolhatja.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876002882
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Anyagkövetelmények: | Textilek |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Dizájn: | Modern |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló fekvő pozícióval |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Háttámla magassága: | 96,5 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Színes bevonatok: | Zöld |
| Fekvőhely típusa: | Napozóágy |
| Napfénytető: | Napfénytető nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,1 kg |
| Magasság: | 96,5 cm |
| Szélesség: | 61,0 cm |
| Mélység: | 140,0 cm |

















