Tuscumbia összecsukható nyugágy antracit 106 cm x 149 cm x 75 cm
Cikkszám 4920070Termékleírás
Cikkszám 4920070
Az összecsukható nyugágy a kertben, teraszon vagy az erkélyen történő használat során egyaránt a kényelmes pihenés lehetőségét nyújtja. A fekvő pozíciónak köszönhetően a nyugágy kivételesen kényelmes. A kellemes anyag garantálja, a szabadban eltöltött napsütéses napok még élvezetesebbé váljanak. Műanyag kartámaszok szolgálják a kezek megtámasztását.
A légáteresztő szövet és a porszórt acélváz könnyen tisztítható. Amennyiben nem használja a nyugágyat, helytakarékosan összecsukva tárolhatja.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876002899
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Acél |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Anyagkövetelmények: | Textilek |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Háttámla magassága: | 106 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Színes bevonatok: | Szürke |
| Fekvőhely típusa: | Napozóágy |
| Napfénytető: | Napfénytető nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,0 kg |
| Magasság: | 106,0 cm |
| Szélesség: | 75,0 cm |
| Mélység: | 149,0 cm |













