Welsby napozóágy alumínium textil Szürke Matt Fekete
Cikkszám 5352646Termékleírás
Cikkszám 5352646
Kellemes órák a szabadban
A Welsby napozóágy a nyugalom szigete a kertben vagy a teraszon. A masszív, matt szürke színű alumíniumváz a modern megjelenés mellett a nagy fokú stabilitást is garantálja. A több fokozatban állítható háttámla segítségével 66 és 110 cm-es magasság között bárhol kiválaszthatja az ideális pozíciót - akár ülve szeretne olvasni, akár fekve élvezni a napsütést. A beépített kartámlák fokozott kényelmet nyújtanak, hogy Ön valóban zavartalanul élvezhesse a szabadban töltött időt.
Amikor a funkcionalitás és a modern dizájn találkozik
Az időtlen fekete színű, strapabíró textilénhuzat kényelmesen idomul a testhez. Az erős szövetkeverékből (76% polivinil-klorid, 24% poliészter) álló nyugágy különösen könnyen tisztítható és időjárásálló. 207 cm hosszú és 66 cm széles, tágas fekvőfelületével bőséges helyet kínál a pihenéshez. A 33 cm-es ülésmagasságú Welsby napozóágy maximális teherbírása 110 kg. Ha pedig mégis másra kell a hely, a napozóágy praktikusan összecsukható és helytakarékosan tárolható - ami ideális megoldás változatos szabadtéri időtöltésekhez.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330674
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Állítható háttámla: | Állítható háttámla |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Dizájn: | Modern |
| Relax-fekvő pozíció: | Relaxáló fekvő pozícióval |
| Üléspárna: | Üléspárna nélkül |
| Fejpárna: | Fejpárna nélkül |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Háttámla magassága: | 110 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Felület keret anyaga: | Porszórt |
| Színes bevonatok: | Fekete |
| Időjárás: | Időjárásálló |
| Fekvőhely típusa: | Napozóágy |
| Napfénytető: | Napfénytető nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,0 kg |
| Magasság: | 110,0 cm |
| Szélesség: | 66,0 cm |
| Mélység: | 2,07 m |













