Agrokén lemosó permetezőszer 1 l
Cikkszám 3105434Termékleírás
Cikkszám 3105434
Gyömölcsösben, szőlőben lisztharmat, pajzstetű, levéltetű tojások, körtelevél-bolha és atkakártevők gyérítésére alkalmazható kora tavaszi lemosó permetezőszer.
A gyártó adatai
Agroterm Kft.
Peremartongyártelep, Hrsz.: 06/116 116
8182 Berhida
agroterm@agroterm.hu
5999507330312
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| bio: | Nem bio |
| Kivitel: | Koncentrátum |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Nem alkalmas biogazdálkodásra |
| Csomag tartalma: | 1 000 ml |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Méhek veszélyeztetettsége: | B3 (helyes használat esetén nem toxikus a méhekre) |
| Anyagforma: | Folyadék |
| Csomagolási mód: | Egyéb csomagolások |
| Felhasználási csoport: | Növényvédelem |
| Felhasználási mód: | Permetezés |
| Töltésmennyiség: | 1 l |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Hatásmód: | Kémiai |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,0 kg |
| Magasság: | 26,0 cm |
| Szélesség: | 28,0 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |





