Agrokén lemosó permetezőszer 250 ml
Cikkszám 4204632Termékleírás
Cikkszám 4204632
Gyömölcsösben, szőlőben lisztharmat, pajzstetű, levéltetű tojások, körtelevél-bolha és atkakártevők gyérítésére alkalmazható kora tavaszi lemosó permetezőszer.
A gyártó adatai
Agroterm Kft.
Peremartongyártelep, Hrsz.: 06/116 116
8182 Berhida
agroterm@agroterm.hu
5999507330336
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| bio: | Nem bio |
| Kivitel: | Koncentrátum |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Nem alkalmas biogazdálkodásra |
| Csomag tartalma: | 250 ml |
| Csomag tartalma: | 1 Darab |
| Méhek veszélyeztetettsége: | B3 (helyes használat esetén nem toxikus a méhekre) |
| Anyagforma: | Folyadék |
| Csomagolási mód: | Egyéb csomagolások |
| Felhasználási csoport: | Növényvédelem |
| Felhasználási mód: | Permetezés |
| Töltésmennyiség: | 0,25 l |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Hatásmód: | Kémiai |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 260 g |
| Magasság: | 13,5 cm |
| Szélesség: | 6,5 cm |
| Mélység: | 6,5 cm |





