Fito önadagolós tápoldat konyhakerti növényekhez 32 ml
Cikkszám 3890530Termékleírás
Cikkszám 3890530
Fito önadagolós tápoldat konyhakerti növényekhez a jó terméshez szükséges magas tápanyag-igényű növényekhez fejlesztették ki, speciális összetétele elősegíti a gyökérzet megfelelő fejlődését, a növény több és erősebb levelet, virágot fejleszt, és a kártevőkkel is ellenállóbbá válik. A virágzás magas tápanyag igénnyel jár, a Fito tápoldat ezt tökéletesen pótolja. Optimalizálja a növény életciklusát.
A gyártó adatai
Brands and More Hungary Kft.
Szabadság út 379
fsz. 2.
2040 Budaörs
info@brands-more.hu
5999551691001
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| bio: | Nem bio |
| Csomagolási mód: | Egyéb csomagolások |
| Anyagforma: | Folyadék |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Nem alkalmas biogazdálkodásra |
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 32 g |
| Magasság: | 13,2 cm |
| Szélesség: | 2,7 cm |
| Mélység: | 2,7 cm |



