Vitavia Apollo 5000 melegház 4 mm-es légkamrás lemez smaragd
Cikkszám 4148821Termékleírás
Cikkszám 4148821
A smaragdszínű, 4 mm-es légkamrás lemezekből álló Vitavia Apollo 5000 melegház ideális méretű, és tökéletes felszereltséggel rendelkezik. Kiválóan alkalmas kezdők és hobbikertészek számára is. Az 5 m2-es alapterületen termeszthet salátát, zöldségeket, fűszernövényeket, vagy gondozhatja egzotikus növényeit. A stabil szerkezetű melegház külső mérete 2,61 m x 1,95 m x 2,07 m (Sz x Mé x Ma). Üvegezése kiváló minőségű, jobbról és balról is zárt, 4 mm vastag, UV-stabilizált, légkamrás polikarbonátlemezekből készült. A légkamrás lemezek gyűjtőlencsehatás nélkül, lágyan törik meg a fényt, és jobb hőszigetelést biztosítanak.
Tetőablak és esőcsatorna
Az Apollo melegház tetőablakkal és esőcsatornákkal rendelkezik. A tetőablak biztosítja az optimális levegő-utánpótlást és szellőzést, az esőcsatornák pedig felfogják az esővizet, és a külön kapható esővízlevezetőcső-készlet segítségével összegyűjtik azt.
Könnyen járó tolóajtó
A melegház elülső oldalán egy 0,61 m x 1,74 m (Sz x Ma) méretű tolóajtó található. A tolóajtó golyóscsapágyazott és a ház biztonsága érdekében függőlakattal zárható. Ezenkívül a talajjal egy szinten lévő küszöb kényelmes, akadálymentes bejutást tesz lehetővé, és a botlásveszélyt is csökkenti.
Szerkezet és keret
A kiváló minőségű alumíniumprofilok porszórt kivitele tartós védelmet nyújt a korrózióval és a kopással szemben.
Méretek
A melegház tetőgerinc-magassága 2,07 m, ereszmagassága 1,36 m, lábazatának mérete 1,94 m x 2,63 m (Sz × Mé).
A csomag tartalmazza az acél alapkeretet, a tetőablakot és az ereszcsatornákat.
A gyártó adatai
EPH Schmidt
Höfkerstrasse 30
44149 Dortmund
produkthinweise@eph-schmidt.de
4005717191603
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 195 cm |
| Mélység (oldalnézet): | 261 cm |
| Tetőgerinc magassága: | 207 cm |
| Szín: | Smaragd |
| Oldalfalak anyaga: | Alumínium |
| Ajtó szabad szélessége: | 61 cm |
| Alapterület: | 5 m² |
| Ajtó: | Egyszárnyú ajtó |
| Acél alapkeret: | Alapozással |
| Az alap geometriája: | Négyszögletes |
| Ajtóküszöb: | Ajtóküszöb talajszinten |
| Biztonsági üveg: | Biztonsági üveg nélkül |
| Bejárható: | Járható |
| Felállítási hely: | Szabadon álló növényház |
| Fedőanyag: | üreges lemezek |
| Ereszcsatornák száma (darab): | 2 Darab |
| Befedés vastagsága: | 4 mm |
| UV-álló: | UV-álló |
| Vízmegtakarítás: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Konstrukció: | Dugós/csavaros rendszer |
| Felületkezelés: | Porszórt |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 49,9 kg |
| Magasság: | 2,09 m |
| Szélesség: | 193,0 cm |
| Mélység: | 2,57 m |





