Vitavia Cassandra 8300 melegház ESG 8,3 nm fekete lábazat nélkül
Cikkszám 4371357Termékleírás
Cikkszám 4371357
Otthonos légkört teremthet a zöldben
Az erős lábazaton álló Vitavia Cassandra 8300 melegház gyorsan a második otthonává válik, emellett egy kis angol stílust varázsol kertjébe. A Vitavia Cassandra falazott lábazatával emelkedik ki a klasszikus, teljesen üvegezett melegházak közül. A lábazat külön kapható.
Vitavia Cassandra 8300
Az átlátszó biztonsági üveg (ESG) maximálisan beengedi a fényt a melegházba, ahol zöldségek, gyümölcsök, gyógynövények és dísznövények nőhetnek. Mindegyik Vitavia melegház alapfelszereltsége az ereszcsatorna. A csomagban található négy tetőablak kiválóan gondoskodik a szellőzésről. A felületkezelésnek köszönhetően a profilok optimális védettséget élveznek a korrózióval és az időjárással szemben. A golyóscsapágyakkal felszerelt dupla tolóajtó küszöbje a talaj szintjében található, az ajtó szélessége 122 cm, magassága pedig 194 cm. Könnyen nyitható, így kényelmesen megközelíthető.
A gyártó adatai
EPH Schmidt
Höfkerstrasse 30
44149 Dortmund
produkthinweise@eph-schmidt.de
4005717210571
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 257 cm |
| Mélység (oldalnézet): | 323 cm |
| Tetőgerinc magassága: | 249 cm |
| Szín: | Fekete |
| Oldalfalak anyaga: | Alumínium |
| Ajtó szabad szélessége: | 122 cm |
| Alapterület: | 8,3 m² |
| Ajtó: | Kétszárnyú ajtó |
| Az alap geometriája: | Négyszögletes |
| Ajtóküszöb: | Ajtóküszöb talajszinten |
| Biztonsági üveg: | Biztonsági üveggel |
| Bejárható: | Járható |
| Felállítási hely: | Szabadon álló növényház |
| Fedőanyag: | Üveg |
| Ereszcsatornák száma (darab): | 2 Darab |
| Befedés vastagsága: | 3 mm |
| Vízmegtakarítás: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Konstrukció: | Dugós/csavaros rendszer |
| Felületkezelés: | Porszórt |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 281,5 kg |
| Magasság: | 2,49 m |
| Szélesség: | 2,57 m |
| Mélység: | 3,23 m |





