Scheurich Riva High kaspó 39 cm x 54 cm fekete
Cikkszám 4468138Termékleírás
Cikkszám 4468138
A Scheurich Riva High kaspó autentikus beton hatásával hódít. Törzses cserjékkel, kicsi bokrokkal (pl. magyallal) vagy elegáns fűfélékkel beültetve a kiváló minőségű kaspó segít a külső terek modern kialakításában.
Kültéri használatra is alkalmas kaspó. Vastag falú kivitel és divatos beton megjelenés jellemzi. Kiváló minőségű anyagból készült, beleértve az újrahasznosított anyagokat is. Vízelvezető lyukkal rendelkezik az edény alján.
A gyártó adatai
Scheurich GmbH & Co. KG
Gottlieb-Wagner-Straße 2
63924 Kleinheubach/Main
online-service@scheurich-group.de
4033083642122
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Növényoszlopok |
| Szín: | Antracit/fekete |
| Felület: | 1 |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Térfogat: | 53,0 l |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Újrahasznosított anyagból készült termék |
| Újrahasznosított anyag átl. aránya a termékben: | 10 % |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,35 kg |
| Magasság: | 54,0 cm |
| Szélesség: | 39,0 cm |
| Mélység: | 39,0 cm |



