Scheurich Barceo virágláda 39 cm x 18 cm fekete
Cikkszám 4453957Termékleírás
Cikkszám 4453957
A Scheurich Barceo virágláda kiváló minőségű műanyagból készült, és aprólékosan kialakított felületi struktúrával rendelkezik, amely fakéregre emlékeztet. Kötelező darab a természetes formatervezés kedvelői számára. A Scheurich műanyag kaspókban található vízelvezető furat védi a növényeket a pangó víztől, és szükség esetén a kaspó fenekében elhelyezett dugóval vízzáró módon lezárható.
A gyártó adatai
Scheurich GmbH & Co. KG
Gottlieb-Wagner-Straße 2
63924 Kleinheubach/Main
online-service@scheurich-group.de
4033083632086
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Növénytartók |
| Szín: | Antracit/fekete |
| Felület: | Strukturált |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Térfogat: | 14,5 l |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Újrahasznosított anyagból készült termék |
| Újrahasznosított anyag átl. aránya a termékben: | 10 % |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 750 g |
| Magasság: | 18,0 cm |
| Szélesség: | 39,0 cm |
| Mélység: | 39,0 cm |





