Deroma Cubo Millennium virágcserép 39 cm x 39 cm x 39 cm gyöngyfehér
Cikkszám 4329298Termékleírás
Cikkszám 4329298
A Deroma Cube Millennium virágcserép magára vonja a figyelmet a kertben, a teraszon vagy az erkélyen. Terméskő megjelenésű felületével és egyszerű kialakításával a négyszögletes virágcserép igazán jól kiemeli a növényeket, és gyorsan mediterrán hangulatot varázsol kültérre.
Virágcserép víztartállyal
A virágcserép beépített víztartállyal rendelkezik, így nem kell állandóan öntöznie, viszont a növények mégis elegendő vizet kapnak. Az alján egy dugóval ellátott furat található a vízkivezetés számára.Kültéri és beltéri cserép
A virágcserép robusztus, duplafalú műanyagból készült, ezért kül- és beltéri használatra is ideális. A műanyag rendkívül könnyű és teljes mértékben újrahasznosítható. Kis súlyának köszönhetően a virágcserép könnyen a kívánt helyre helyezhető. A virágláda emellett vízálló, UV- és fagyálló, így védett az időjárás hatásaitól. A masszív élek hosszú élettartamot biztosítanak.Made in Italy.
A gyártó adatai
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
191942106131,191942018533
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágcserepek |
| Szín: | Fehér |
| Felület: | Matt |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Négyzet alakú |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Térfogat: | 40,0 l |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Nem újrahasznosított anyagból készült termék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,70 kg |
| Magasság: | 39,0 cm |
| Szélesség: | 39,0 cm |
| Mélység: | 39,0 cm |





