Deroma Millennium virágláda 59 cm x 25 cm x 25 cm antracit
Cikkszám 4329207Termékleírás
Cikkszám 4329207
A terméskő hatású Deroma Millennium virágláda modern megjelenésével hódít. Könnyű műanyagból készült, és víztárolóval rendelkezik. Ezen keresztül a növények mindig elegendő mennyiségű vizet kapnak.
A kaspó UV-álló és újrahasznosítható. A virágláda ezenkívül dupla fallal és erős peremekkel rendelkezik a hosszú élettartam érdekében. Ezenkívül a cserép alján egy dugó található, így az edény bel- és kültéren egyaránt használható.
Gyártás helye: Olaszország.
A gyártó adatai
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
191942021717,191942097408
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágládák |
| Szín: | Antracit |
| Felület: | Matt |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Négyszögletes |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Térfogat: | 26,0 l |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Nem újrahasznosított anyagból készült termék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,46 kg |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 59,0 cm |
| Mélység: | 25,0 cm |















