Fa virágláda natúr színű 61 cm x 21,5 cm x 38 cm
Cikkszám 4398152Termékleírás
Cikkszám 4398152
A virágládához egy műanyag betét is tartozik, természetes hatásával pedig elvarázsol. FSC-tanúsítvánnyal rendelkező akácfából készült, így bel- és kültéren egyaránt alkalmazható. Ezzel a dekorációs elemmel nem csupán a lakását, hanem a kertet, a balkont vagy a teraszt is szebbé teheti.
Védje a terméket az időjárás hatásaival szemben és a fa elemeket 6 havonta faolajjal ápolja.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876551670,4048126021710,4048128049170
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágládák |
| Szín: | Barna |
| Felület: | 1 |
| Anyag: | Fa |
| Forma: | Négyszögletes |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| Időjárásállóság: | Nem időjárásálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 990 g |
| Magasság: | 41,0 cm |
| Szélesség: | 62,5 cm |
| Mélység: | 22,5 cm |





