Gaspo Hellbrunn ültetőláda futtatóráccsal 140 cm x 68 cm x 37 cm vintage szürke
Cikkszám 5388319Termékleírás
Cikkszám 5388319
A Gaspo Hellbrunn ültetőláda futtatóval időtlen formatervvel rendelkezik. A stabilitást a 32 mm-es favastagság és a 40 mm-es keretvastagság biztosítja. 37 cm-es mélysége bőséges helyet biztosít kedvenc virágai számára.
A gyártó adatai
GASPO Sportartikel- und
Peiskam 6
4694 Ohlsdorf
office@gaspo.at
9003942211429
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágládák |
| Szín: | Szürke |
| Anyag: | Fa |
| Forma: | Szögletes |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | Nem UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | A termékben nincs műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 140,0 cm |
| Szélesség: | 68,0 cm |
| Mélység: | 37,0 cm |





