Gaspo Wels virágláda 3 darabos készlet natúr
Cikkszám 5388400Termékleírás
Cikkszám 5388400
A Gaspo Wels virágláda magához vonzza a tekinteteket a kertben. Modern formatervével és natúr kivitelének köszönhetően minden környezetbe jól illik. A 3 részes készlethez három méret tartozik: 40 cm x 40 cm x 35 cm, 45 cm x 45 cm x 35 cm és 57 cm x 57 cm x 35 cm.
A gyártó adatai
GASPO Sportartikel- und
Peiskam 6
4694 Ohlsdorf
office@gaspo.at
9003942211771
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágládák |
| Szín: | Natúr |
| Anyag: | Fa |
| Forma: | Szögletes |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | Nem UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | A termékben nincs műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 24,0 kg |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 57,0 cm |
| Mélység: | 57,0 cm |



