Virágláda "Royan" 49,5 cm x 21 cm x 21 cm
Cikkszám 4245619Termékleírás
Cikkszám 4245619
Anyaga: Agyag. Különböző méretekben. Dekoratív megjelenés.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121176729
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágcserepek |
| Szín: | Barna |
| Felület: | 1 |
| Anyag: | Fibreclay |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,40 kg |
| Magasság: | 21,0 cm |
| Szélesség: | 21,0 cm |
| Mélység: | 49,5 cm |



















