OBI babérmeggy "Novita" fehér magassága kb. 50-60 cm cserepe kb. 5 l Prunus
Cikkszám 4056388Termékleírás
Cikkszám 4056388
Az OBI Living Garden "Novita" babérmeggy (Prunus laurocerasus) májusban fehér virágokat hoz. Nagyon tömör növekedésű, örökzöld, ezért kiválóan alkalmas sövénynek. Jól viseli a radikális visszavágást, nagyon jó fagytűrő képesség jellemzi, elviseli az árnyékot, és erős.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442010913
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágok: | Virággal |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Növekedési forma: | Bokros |
| Éves növekedés: | Gyorsan növő (40 - 50 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 500 cm |
| Cserépméret: | 5 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Belátás elleni védelem |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Télálló |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| A virágzás vége: | Június |
| Aktuális növénymagasság: | 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!











