Atlas kőporcelán járólap szürke mázas matt 30 cm x 60 cm x 0,8 cm
Cikkszám 4831608Termékleírás
Cikkszám 4831608
A kőporcelánból készült járólap egy modern padlóburkolat, amely bel- és kültéri beépítésre alkalmas. Amellett, hogy járólapként alkalmazható, fali csempeként is használhatja. Ha fali csempeként használja, ügyeljen arra, hogy a rögzítőanyagot a csempe méretéhez és súlyához igazítsa.
Modern járólap terméskő megjelenéssel
A járólap ultramodern terméskő megjelenésének köszönhetően különösen letisztult és modern környezetet teremt. Különösen természetes fabútorokkal kombinálva igen divatos megjelenést kölcsönöz. Közepes színárnyalatával a járólap tökéletesen kombinálható a különböző berendezési stílusokkal. A téglalap alak átlátható struktúrát és harmonikus összképet biztosít.
Kőporcelánból készült járólapok
A kőporcelán járólapok olyan kerámialapok, amelyeket magas hőmérsékleten és nagy nyomáson munkálnak meg. Finom összetétel jellemzi, amely különösen ellenállóvá és terhelhetővé teszi őket. A nagy ellenálló képességnek köszönhetően a járólap nagy igénybevételnek kitett helyiségekbe is alkalmas. Általánosságban elmondható, hogy a kőporcelán éghetetlen anyag, és nagy hőnek lehet kitenni, ugyanakkor jó vezetőképességükkel hódítanak. Ezáltal ideális padlófűtésre történő fektetésre. A kőporcelán emellett könnyen tisztítható és különösen ellenáll a mechanikai hatásoknak.
Matt mázas felület
A matt mázas járólapokat matt fényű mázas fedőréteggel látták el, amely védelmet nyújt és meghatározza a megjelenést. A matt mázas járólapok rendkívül könnyen tisztíthatók a sima és zárt felületnek köszönhetően. A különösen nagy sűrűség és az alacsony vízfelvétel biztosítja a járólap fagyállóságát. Így kültéri használatra is alkalmas.
4. kopási osztály nagy igénybevételhez
A kopási osztály azt jelzi, hogy a járólapot mennyire lehet kitenni a kopásnak anélkül, hogy látható sérülés keletkezne rajta. A 4-es kopási osztályú járólapok alkalmasak intenzíven használt helyiségekbe, ahova utcai cipővel is bemennek, például irodákba, folyosókra és lépcsőkre. Így a járólap kereskedelmi területeken is használható.
R9 csúszásgátlás alacsony súrlódási együtthatóval
A csúszásgátlás határozza meg a biztonságos rálépést, amikor az felület folyadékkal érintkezik. Kereskedelmi- és nyilvános használat esetén biztonságtechnikai okokból szükséges a besorolás, de magánhasználatra is ajánlott. Az R9 csoportba sorolt járólap alacsony súrlódási együtthatóval rendelkezik, és 6°-10°-os lejtésszögnél csúszásgátlónak minősül. Így a padlólap alkalmas nappalikba, hálószobákba és magánhelyiségekbe.
A csomag 1,08 m2 30 cm x 60 cm méretű mázas, matt járólapot tartalmaz.
A gyártó adatai
Happe Handelszentrale GmbH & Co. KG
Bosfelder Weg 25
33378 Rheda-Wiedenbrück
info@happe-gruppe.de
4330542111497
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Közepes |
| Felület: | Mázas, Matt |
| Forma: | Négyszögletes |
| Kopásállóság: | 4. osztályú |
| Csúszásgátlás: | R10 |
| Anyag: | Finom kőagyag |
| Kiigazított: | Nem |
| Lerakási javaslat: | Bel- és kültéri |
| Optika: | Kő |
| Festett: | Nem színezett |
| Fagyálló: | Fagybiztos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,41 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 8 mm |



