Ciana Lux kőporcelán padlólap szürke mázas polírozott 60 cm x 60 cm
Cikkszám 4289062Termékleírás
Cikkszám 4289062
A szürke színű, kőporcelánból készült Ciana Lux padlólap egy modern padlóburkolat, amely beltéri beépítésre alkalmas. Amellett, hogy padlólapként alkalmazható, fali csempeként is használhatja.
Járólap stílusos terméskő megjelenéssel
A járólap igényes kialakítása és modern terméskő megjelenése önmagáért beszél. Elegáns megjelenésének köszönhetően a járólap tökéletesen kombinálható a különböző berendezési stílusokkal. A modern terméskő megjelenésű járólap otthonos és kellemes környezetet teremt. A négyzet alakú formátum egyenes vonalakat és harmonikus felületi hatást biztosít.
Kőporcelánból készült padlólapok
A kőporcelán padlólapok olyan kerámialapok, amelyeket magas hőmérsékleten és nagy nyomáson munkálnak meg. Finom összetételüknek köszönhetően különösen ellenállóak és terhelhetőek. A padlólapok sokoldalúan felhasználhatók, a konyhában és a fürdőszobában, vagy erősen igénybe vett helyiségekben is lerakhatók. Általánosságban véve a kőporcelán éghetetlen anyag, és nagy hőnek lehet kitenni, ugyanakkor jó vezetőképességükkel hódítanak. Ezáltal ideális padlófűtésre való fektetésre. A kőporcelán ráadásul könnyen tisztítható és különösen ellenálló a mechanikai hatásokkal szemben. A járólapot nagy sűrűség és alacsony vízfelvétel jellemzi, ezért fagyálló.
Mázas és polírozott járólap
Az égetési eljárás után a mázas csempe mechanikus megmunkálással polírozásra kerül, és különleges fényt kap. A felület különösen simának hat, és a járólap elegáns csillogással győz meg, amitől a szoba teljesen máshogy mutat.
Síkban történő lerakás a rektifikált éleknek köszönhetően
A rektifikálás, más néven kalibrálás során a járólap szélei kiegyenesednek. Így a járólapokat keskeny fugával le lehet rakni, így az összkép különösen simának és harmonikusnak tűnik.
4. kopási osztály magas igénybevételhez
A kopási osztály azt jelzi, hogy a padlólapot mennyire lehet kitenni a kopásnak anélkül, hogy látható sérülések keletkeznek rajta. A 4-es kopási osztályú járólapok alkalmasak intenzíven használt helyiségekbe, ahova utcai cipővel is bemennek, például irodák, folyosók és lépcsők. Így a padlólap kereskedelmi területeken is használható.
A csomag 1,44 m2 60 cm x 60 cm méretű mázas, polírozott járólapot tartalmaz.
A gyártó adatai
Happe Handelszentrale GmbH & Co. KG
Bosfelder Weg 25
33378 Rheda-Wiedenbrück
info@happe-gruppe.de
4330542093847
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Közepes |
| Felület: | Mázas, polírozott |
| Forma: | Négyzet alakú |
| Kopásállóság: | 4. osztályú |
| Anyag: | Finom kőagyag |
| Kiigazított: | Igen |
| Lerakási javaslat: | Beltér |
| Optika: | Kő |
| Festett: | Nem színezett |
| Fagyálló: | Fagybiztos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,9 kg |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 10 mm |





