Boltze Blade szalvéta 2 féle 20 db
Cikkszám 5396676Termékleírás
Cikkszám 5396676
A Blade szalvéták levélmintája és élénk zöld színe igazán stílusosan mutatnak minden terített asztalon. A minőségi, háromrétegű papír kellemes tapintású és optimális szilárdságot biztosít. A 17 x 17 cm-es négyzet alakú formátum modern hatású és sokféleképpen hajtogatható. Ezek az Európában gyártott szalvéták vonzó megjelenést ötvöznek felelősségteljes gyártással.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 darabra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076712656
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Motívum: | Levelek |
| Szalvéta anyaga: | Papír |
| Szalvéta színe: | Zöld |
| Csomag tartala (darab): | 20 Darab |
| Hossz szétterítve (cm): | 32 cm |
| Szélesség szétterítve (cm): | 32 cm |
| Hossza összecsukva (cm): | 16 cm |
| Szélesség összehajtva (cm): | 16 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 100 g |
| Magasság: | 2,0 cm |
| Szélesség: | 17,0 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |





