Boltze Home párna Lenea 2-féle változatban 45 cm x 45 cm bézs-fehér
Cikkszám 5235163Termékleírás
Cikkszám 5235163
A Boltze Home Lenea párna elegáns módon egyesíti a kényelmet és a stílust. Kiváló minőségű pamutból készült, lágy bézs és fehér színekkel nyomott, így egy kis nyugalmat és kényelmet visz otthonába.
Szögletes formájával a párna harmonikusan illeszkedik bármilyen környezetbe, és egyúttal kényelmes ülést vagy fekvést biztosít.
Anyagösszetétel:
- Textilhuzat: 100% pamut
- Töltet: 100 % poliészter
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076535750
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Párnák |
| Szín: | Többszínű |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Cserélhető |
| Huzat anyaga: | Pamut |
| Minta: | Uni |
| Töltet anyaga: | Poliészter |
| Gépben mosható: | Gépben mosható |
| UV-álló: | Nem UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Párna/matrac szett: | Nem készlet |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 570 g |
| Magasság: | 45,0 cm |
| Szélesség: | 45,0 cm |
| Mélység: | 45,0 cm |








