Boltze párna Fruits 2-féle változatban 10 cm x 40 cm x 40 cm zöld
Cikkszám 5242037Termékleírás
Cikkszám 5242037
A Boltze Home Fruits párna friss, virágos hangulatot varázsol otthonába. Puha pamutból készült, élénk zöld, fehér és sárga színű nyomott mintával, és hívogató légkört teremt. A négyszögletes kialakítás illik a különféle lakberendezési stílusokhoz, és egyszerre kínál kényelmet és stílust. Modern technológiával, kézi megmunkálás nélkül készül, vonzó virágmotívummal rendelkezik, további optikai hatások nélkül.
Anyag: 100% pamut
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076514946
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Párnák |
| Szín: | Narancssárga |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| Huzat anyaga: | Pamut |
| Töltet anyaga: | Poliészter |
| Gépben mosható: | Gépben mosható |
| UV-álló: | Nem UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Párna/matrac szett: | Nem készlet |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 40,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |




