Székpárna Moss zöld 40 cm x 40 cm
Cikkszám 5502059Termékleírás
Cikkszám 5502059
Kiváló minőségű anyagból készül. Időtlen design, amely felhívja magára a figyelmet és karaktert kölcsönöz a belső térnek. Anyaga kellemes tapintású. Könnyen tisztán tartható.
A gyártó adatai
Uniglob Sp. Z o.o.
Ozorkowska 8
95010 Stryków
poczta@uniglob.pl
5903754842023
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Ülőpárna |
| Szín: | Zöld |
| Cserélhető töltőanyag / Utántölthető(!): | Nem utántölthető |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Párnavastagság: | 2 cm |
| Minta: | Klasszikus |
| Töltet anyaga: | Poliészter |
| Gépben mosható: | Gépben mosható |
| UV-álló: | Nem UV-álló |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Alkalmas: | Magas háttámlájú szék |
| Rögzítőpárna: | Szalagokkal |
| Párna/matrac szett: | Nem készlet |
| Ülőrész hossza: | 40 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 414 g |
| Magasság: | 40,0 cm |
| Szélesség: | 40,0 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |





