"Purple" pázsitviola lila cserépátmérő kb. 11 cm Aubrieta gracilis
Cikkszám 5077938Termékleírás
Cikkszám 5077938
A "Purple" pázsitviola (Aubrieta gracilis) áprilistól júniusig lila, kerék alakú virágokat hoz. A méheket és a pillangókat mágikusan vonzzák ezek a virágok. Sötétzöld levelei lándzsa formájúak.
A gyártó adatai
Q-Flower
Carl-Kühne-Straße 8
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-007
47638 Straelen
kontakt@q-flower.de
4250776735309
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Virágszín: | Lila |
| Illat: | Illat nélkül |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 11 cm |
| Növekedési forma: | Kárpit alakú |
| max. növési magasság cm-ben: | 60 cm |
| Cserépméret: | 0,6 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Csoportos ültetés |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Télálló: | Télálló |
| Virágzási időszak kezdete: | Február |
| A virágzás vége: | Április |
| Aktuális növénymagasság: | 20 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 22 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



